Solaris

Burda herşeyi bulacağınız bir ortamımız var.Gelin,üyemiz olun ve eğlenin.


  Askerin dramı

  Paylaş
  avatar
  Camdan_Kalp

  Mesaj Sayısı : 27
  Kayıt tarihi : 01/04/08

  Askerin dramı

  Mesaj tarafından Camdan_Kalp Bir Salı 01 Nis. 2008, 7:19 pm

  Bir askerin drami
  Görevli bir mutemet astsubay bankaya gidip taburdaki askerlerin maaşlarını çekmiş. biliyosunuz, askerlere ödenen rakamlar çok düşüktür ama bunlar bir araya gelince hayli yüklü bir meblağ olur. adam bankadan çıktıktan sonra evi yolunun üzerinde olduğundan şoförüne eve uğrayacağını söylemiş. niyeti rahat rahat bi tuvalete girmekmiş adamcağızın.
  Eve geldiğinde karısının küçük oğluyla banyoda olduğunu görmüş. büyük oğlu da oturma odasında legolarla oynuyomuş. astsubay para çantasını oğlunun yanında bırakıp tuvalete girmiş. ancak geri döndüğünde zavallı adam inanılmaz bir manzarayla karşılaşmış. oğlan çantadaki deste deste paraları cayır cayır yanan sobaya atıyomuş. babasını görünce de sırıtmaya başlamış yaptığının ne menem birşey olduğundan habersiz yumurcak. astsubay hemen çocuğun elinden hızla çekmiş bond çantayı. ama çanta neredeyse boşalmışmış. yaşadığı şokla oğluna hızlı bir tokat aşketmiş astsubay. tokadın şiddetiyle savrulan çocuğun kafası sobanın kenarına çarpmış ve oracıkta ruhunu teslim etmiş. yaptığından bin pişman astsubay küçük oğlunun kalbini dinleyip de atmadığını görünce çılgına dönmüş. o an kemerinden beylik tabancasını çıkarıp bir saniye bile duraklamadan kurşunu kafasına sıkmış.

  Silah sesini duyan karısı koşarak odaya gelmiş. zavallı kadın oğlunun ve kocasının yerde kanlar içinde yattığını görmüş ve ne yaptığını bilmeden bağırıp-çağırmaya başlamış. o sırada banyoda yıkadığı küçük oğlu gelmiş aklına. hızla banyoya koşmuş ama maalesef oğlunun, küvetin içindeki, suya yüzükoyun paralel vaziyette cesediyle karşılaşmış. birkaç dakika içinde yaşadığı bu zincirleme felaket sonucunda aklını kaçırmış kadın ve hayatının geri kalan bölümünü akıl hastanesinde geçirmiş...

  Olay gerçekmi uydurma mı bilmiyorum.
  avatar
  maiadam

  Mesaj Sayısı : 269
  Yaş : 39
  Kayıt tarihi : 19/03/08

  Geri: Askerin dramı

  Mesaj tarafından maiadam Bir Salı 01 Nis. 2008, 9:38 pm

  Allah vermesin, inşallah uydurmadır.
  avatar
  Black Devil

  Mesaj Sayısı : 148
  Yaş : 32
  Kayıt tarihi : 15/03/08

  Geri: Askerin dramı

  Mesaj tarafından Black Devil Bir Salı 01 Nis. 2008, 9:59 pm

  bu neydı beeeeeee toplu katlıam

  Misafir
  Misafir

  Geri: Askerin dramı

  Mesaj tarafından Misafir Bir Salı 01 Nis. 2008, 10:41 pm

  Hayatta ne ile karşılaşacagımız hiç belli degil herşeyden ders almak gerekiyor bir an kendimize hakim olmayabiliriz Allah kimsenin başına vermesin..!

   Forum Saati Salı 23 Ekim 2018, 9:12 pm