Solaris

Burda herşeyi bulacağınız bir ortamımız var.Gelin,üyemiz olun ve eğlenin.


  Teksas UsuLü Safra Kesesi AmeLiyatı

  Paylaş
  avatar
  Cileq

  Mesaj Sayısı : 76
  Kayıt tarihi : 21/03/08

  Teksas UsuLü Safra Kesesi AmeLiyatı

  Mesaj tarafından Cileq Bir Perş. 03 Tem. 2008, 10:05 am

  ABD\'de yüzsüzlüğün bu kadarına da pes dedirtecek bir olay yaşandı. Teksas\'ta ameliyat ettiği hastanın karnında 21 bin dolar değerindeki Rolex marka saati unutan cerrah, saatin parasını hastaya fatura etti.

  Teksas\'ın \"ünlü\" doktorlarından 39 yaşındaki Frank Gifling, safra kesesi ameliyatı yaptığı 66 yaşındaki hastası Harriet Reinski\'nin karnında saatini unuttuğunu anlayınca, 21 bin dolar değerindeki saati çıkarmak için yeniden ameliyat parası istedi.

  Ancak tekrar ameliyat parası vermeye yanaşmayan ve sorumluluğunun doktora ait olduğunu savunan Bayan Reinski\'ye, birkaç hafta sonra 21 bin dolarlık bir fatura geldi. Gifling ayrıca, hastasına telefon ederek parayı ödememesi durumunda yasal yollara başvuracağını söyledi.

  Saat evlilik hediyesiymiş

  Gifling, evlilik hediyesi olan saatin haftalardır hastasının karnında durduğunu ve saat çıkarılınca kimsenin kendisinden bu saati yeniden takmasını beklememesi gerektiğini savunarak, kendisinin maddi kaybını talep etmesinde şaşılacak bir şey görmediğini söyledi.

  Hastanın sigorta şirketi, ne 21 bin doları ne de yeniden ameliyat ücretini ödemeyi kabul ederken, bayan Reinski kara kara ne yapacağını düşünüyor.
  avatar
  Elnur

  Mesaj Sayısı : 24
  Kayıt tarihi : 19/04/08

  Geri: Teksas UsuLü Safra Kesesi AmeLiyatı

  Mesaj tarafından Elnur Bir Paz 06 Tem. 2008, 1:12 pm

  doktorun pişkinliğine bakın.Adam saatinin derdinde ya o hasatnın çekeceği eziyete ne demeli .pes doğrusu

   Forum Saati C.tesi 15 Ara. 2018, 3:27 am