Solaris

Burda herşeyi bulacağınız bir ortamımız var.Gelin,üyemiz olun ve eğlenin.


  Championship Manager Season 03/04 [Efsane menejerLik oyunu] - [HH UPLOAD]

  Paylaş
  avatar
  Exalted
  Moderator
  Moderator

  Mesaj Sayısı : 119
  Kayıt tarihi : 07/04/08

  Championship Manager Season 03/04 [Efsane menejerLik oyunu] - [HH UPLOAD]

  Mesaj tarafından Exalted Bir Ptsi 23 Haz. 2008, 1:16 pm  Eidos ve sigames işbirliği varken bir efsane vardı...
  Championship Manager 2003-2004 Serisi tarihe bir efsane olarak geçti...
  Gerçekten de serinin en tutulan ve en sevilen oyunuydu...
  Bir kaç tane bug(hata) olmasaydı daha iyi olacaktı..
  Bilenler bilir zaten CM efsanesini...

  Sizlere bugüne kadar verilmeyen bir arşiv veriyorum..
  Taktik+antrenman programı+genç yetenekleri vereceğim...
  Yanında birde %98 oranında türkçeleştiren yama veriyorum...(Maç spikeri türkçe)


  “Tuttuğum takım hiç başarılı değil. Bu ne biçim teknik direktör. Takımın başına ben bile geçsem daha iyi yönetirim!” diyorsanız bir daha düşünün. Çünkü bu dışardan göründüğü kadar kolay bir şey değil. Ayrıca sıradan bir insanı hangi takımın başına getirirler ki? Yaşadığımız dünyada bu tip bir görevlendirmenin mümkün olmadığını düşünürsek, bu hayalimizi gerçekleştirmek için (diğer tüm hayallerimizi gerçekleştirmek için yaptığımız gibi) derhal sanal dünyaya dalıyoruz ve karşımıza yıllardır biz menajerlik hastalarına ilaç olan ve bir sonraki yıla kadar bizi oyalayan serinin SON oyunu çıkıyor. Evet... “Championship Manager” adı altında gönüllerde ve listelerde tahta oturan bu oyun artık tarih sayfalarındaki yerini alıyor. Yapımcı ve dağıtıcı firmalar arasında gelişen görüşmeler sonucunda SIGames ile Eidos evliliği sona eriyor ve Championship Manager 03-04 serinin son oyunu olarak piyasaya çıkıyor.

  SIGames bu üzücü haberi birkaç ay önce açıklamıştı zaten. Fakat bu haberin sonuna çok da güzel bir not eklemişlerdi. Championship Manager serisi zirvedeyken terk edecekti sahneyi. Bugüne kadar çıkanlar arasında en iyisi olarak bitirileceği açıklanan Championship Manager 03-04 gerçekten de dendiği gibi zirvede bıraktı. Serinin her oyununda olduğu gibi kendini geliştiren Championship Manager, bu versiyonda da bir dolu yenilik ile karşımızda. Şimdi sırayla bunların belli başlılarına bir göz atalım.

  Medya yine gelişiyor...

  Bu yıl da medyanın geliştirildiği açıklandı. Aslında daha önceki oyunlarda da medyanın geliştirildiği söyleniyordu. Çıkan haberlerde kullanılan tarz farkları, yapılan çeşitli açıklamalar vs... Bu sefer de aynı şekilde gelişimler olmuş ama pek gözle görülür bir fark yok. Belirgin olan tek fark almak istediğiniz oyuncular için basına o futbolcuyla ilgilendiğinizi deklare edebiliyorsunuz. Bu sayede yapacağınız transfer harekatından tüm dünyanın haberi oluyor. Tabii haberi rakip teknik direktör ve başkan da alıyor. Her zaman olmasa da size direkt olarak cevabı yapıştırabiliyorlar. Mesela Gençlerbirliği’nin Ümit Milli oyuncusu Serkan ile ilgilendiğinizi deklare ettiğinizde Ersun Yanal’dan derhal açıklama geliyor ve bu futbolcuyu alamayacağınızı söylüyor (parayı basar alırım, hayret bi şey). Genelde bu tip olaylar bonservislerin artmasına neden oluyor (ya param yetmezse?!?!). Bu nedenle siz yine de yapacağınız transferleri basına sızdırmayın..
  Oyundan GörüntüLer :  DownLoad Links :


  http://rapidshare.com/files/54459419...part1.rar.html
  rapidshare.com/files/54472432...part2.rar.html


   Forum Saati Cuma 20 Tem. 2018, 11:51 am